Web Sürümüne Geç

  UEFA Kupası'nı alabiliriz

  UEFA Kupası'nı alabiliriz
  01 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 10:41
  F.Bahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, Şampiyonlar Ligi'nden elenmeleri ve taraftarların Spartak Moskova maçına kaptan çıkan Selçuk Şahin'in ıslıklanması hakkında açıklamalar yaptı. Volkan, "F.Bahçe eleniyor, bazıları seviniyor. Ben Bursaspor ve Trabzonspor elenince üzüldüm. Türkiye adına kazanmamız gerekiyor. Kıbrıs takımıyla eşleştik. Eşleşmeden çok aramızdaki siyasi şeyler konuşuluyor. Avrupa Ligi'nde grupları geçip gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Kupayı alabileceğimize inanıyorum. Sadece zamana ihtiyacımız var. Spartak ile oynadığımız maçta onadığımız ikinci yarı ortada" dedi. Taraftarlara mesaj gönderen Demirel, "Herkesin sağduyulu olması lazım. Takım elenince ben de üzüldüm. Ama arkadaşımı ıslıklamıyorum. Bunu yapanların Fenerli olduğuna inanmıyorum. Hatalar insanlara mahsus. Biz Türkiye'yi temsil edeceğiz. Avrupa'da mücadele eden her takımı desteklemek gerekiyor" diye konuştu.

  ESKİŞEHİR TARAFTARI BİZİ DESTEKLER
  Marsilya ilgili Volkan, "Fransa'nın köklü kulüplerinden. Eskişehirspor ile karşılaştılar ve onları yarış dışı bıraktılar. Eskişehirspor taraftarları da bizi destekleyecektir" dedi.

  BEN DE TRİBÜNDE YER ALDIM
  Volkan, "İki-üç maçtır ben de tribündeydim. Takıma destek verdim. Biz taraftarımızla birlikteyken daha güçlüyüz. Elendik diye birilerini suçlamak yanlış" ifadesini kullandı.

  SİVASSPOR MAÇINDA DA YOKUM
  F.Bahçe'nin başarılı eldiveni Volkan, satalığı ile ilgili de "Sivasspor maçında da forma giyemeyeceğim. Milli karşılaşma arasından sonra hazır hale gelebilirim" dedi.

  Etiketler Volkan Demirel
  Yükleniyor