Web Sürümüne Geç

  Umuda yolculuk

  Umuda yolculuk
  04 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 01:07

  2014 Dünya Kupası Grup Elemeleri'nde 7 Eylül'de deplasmanda Portakallar ile karşılaşacak millilerde tüm gözler ilk maçtan alınacak sonuca çevrildi. Avcı, yarın basın toplantısı düzenleyecek

  2014 Dünya Kupası Avrupa elemelerinde 7 Eylül Cuma günü Amsterdam'da Hollanda ile karşılaşacak olan A Milli Takımımız, dün bu ülkeye uçtu. Havalimanında taraftarların yoğun ilgisiyle karşılaşan millilerin keyifli olduğu gözlendi.
  Ay-yıldızlı kafile, 6 Eylül'e kadar Hoenderloo'daki Golden Tulip Victoria Otel'de konaklayacak.
  Bugün çift idman gerçekleştirecek ay-yıldızlılar, yarın Abdullah Avcı ve oyuncuların katılımıyla basın toplantısı düzenleyecek.

  iKiNCi MAÇ ESTONYA iLE
  Milliler, 6 Eylül Perşembe günü Hoenderloo'dan Amsterdam'a hareket edecek ve teknik direktör Abdullah Avcı bir basın toplantısı daha düzenleyecek. Ay-yıldızlılar, 7 Eylül'de Hollanda ile Amsterdam Arena'da saat 21.30'da karşı karşıya gelecek. Ay-yıldızlılar, gruptaki ikinci maçında 11 Eylül Salı günü Şükrü Saracaoğlu'nda Estonya ile karşılaşacak.
  Mücadele saat 21.00'de start alacak.

  ARDA'DAN GÖZLÜK ESPRİSİ
  Atatürk Havalimanı'na gelen futbolculara, taraftarlar yakın ilgi gösterdi. Bir kadın hayranı Arda Turan'ın yanına giderek fotoğraf çektirmek istediğini söyledi. Kadın hayran fotoğraf çektirdiği sırada Arda'dan güneş gözlüklerini çıkarmasını isterken, hayranının isteğini kırmayan Arda "O zaman gözlerim belli oluyor" esprisini patlattı.

  Yükleniyor