Web Sürümüne Geç

  "Potansiyeli olan bir takıma geldim"

  "Potansiyeli olan bir takıma geldim"
  04 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 00:27

  Galatasaray'ın yeni transferi Cris, potansiyeli olan bir takıma geldiğini belirterek, "Buradaki en büyük amacım şampiyonluklar kazanmak" dedi.

  Brezilyalı oyuncu, GS TV'ye yaptığı açıklamada, sarı-kırmızılı kulüpten gelen teklifi değerlendirdiğini ve önemli bir camiaya imza attığı için mutlu olduğunu dile getirdi.

  Cris, kariyerinde yeni bir adım attığını belirterek, "Benim için yeni bir dönem başladı. Galatasaray formasıyla yeni bir döneme giriyorum. Önemli ve potansiyeli olan bir takıma geldim. Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek ve kadrosunda Melo, Baros, Elmander gibi futbolcuları bulunduran bir takıma geldim. Takımdaki bazı oyuncularla beraber oynadım, bazılarına karşı mücadele ettim" diye konuştu.

  Takımın Şampiyonlar Ligi'ndeki mücadelesiyle ilgili soruyu yanıtlayan Brezilyalı oyuncu, şunları söyledi:

  "Grubumuzu zor olarak değerlendirebiliriz. Manchester United önemli bir rakip. Braga da aynı şekilde tehlikeli. Buradaki en büyük amacım şampiyonluklar kazanmak. Galatasaray'a maksimum şekilde yardım etmek istiyorum. Sarı-kırmızılı formayla mücadele etmek için sabırsızlanıyorum."

  Yeni transfer, taraftarlarla ilgili soruyu ise "Bir an önce Galatasaray'da çalışmalarıma başlayıp Lyon'daki kararlılığımı ve mücadelemi sergileyerek, taraftarların gönlünü kazanmak istiyorum. Sahaya çıkıp mücadele etmeyi arzuluyorum" şeklinde yanıtladı.
  Etiketler cris, Galatasaray
  Yükleniyor