Web Sürümüne Geç

  Necati başkadır

  Necati başkadır
  08 Eylül 2012, Cumartesi Güncelleme: 00:42

  "Ona gidip, 'seni Eskişehirspor'a verdim' diyemezdim. Beni aradığında bunu sayın Halil Ünal'a da söyledim. Ancak Necati gitmek isteyince konu kapandı"

  Futbol şube sorumlusu Abdurrahim Albayrak, G.Saray konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Bir çok konuya değinen Albayrak, özellikle Eskişehirspor'a satılan Necati Ateş konusunda duygusal ifadeler kullandı. Gönlünde özel bir yere sahip olan Necati'yi 10 milyon euro'ya bile satamayacağını dile getiren Albayrak, "Eskişehirspor Başkanı sayın Halil Ünal beni aradığında ona da aynısını söyledim. Nicati'ye 'seni Eskişehirspor'a sattım' diyemem dedim" diye konuştu.

  ÜZERİME DÜŞENİ YAPARIM
  Necati'nin sarı-kırmızılı kulübe büyük fedakarlıklarla geldiğinin altını çizen Albayrak, tecrübeli santrfor ile ilgili sözlerini şöyle sürdürdü: "Üstelik geçen sezonki şampiyonluğa önemli katkıları oldu. O nedenle Necati'ye kendisi ile yolları ayırdığımızı söyleyemezdim. Halil Ünal'a, 'siz Necati ile konuşursunuz. Onun için hayırlı olacaksa, kendisi isterse Fatih hocaya durumu ben anlatırım. Üzerime düşen ne varsa yaparım' dedim. Necati kendisine yapılan teklifi kabul edince bize söyleyecek söz kalmadı ve konu orada kapandı."

  İNGİLİZLER RESMEN ŞAŞIRDI
  Futbol şube sorumlusu Abdurrahim Albayrak, M. United ile Şampiyonlar Ligi'nde oynadıkları 3-3 biten maçı unutamadığını söyledi. Albayrak, o geceyi şöyle anlattı: "2-0 geriye düştükten attığımız gole sevinirken bizimle dalga geçtiler. 2-2 olunca paniklediler. 3-2 öne geçtiğimizde ise bütün İngilizler sigaraya sarıldı. Tribünler tam anlamıyla dumanaltı oldu."

  TECRÜBE KAZANACAK
  Yiğit'i Ordu'ya tecrübe kazanması için kiraladıklarını dile getiren futbol şube sorumlusu Abdurrahim Albayrak, genç oyuncunun hazır olduğunda G.Saray'a döneceğini söyledi. Ujfalusi'nin sakatlık anının kendilerine büyük acı verdiğini ifade eden Albayrak, Baros için de, "O, önemli bir futbolcu. Baros için epey teklif geldi. Bazılarını o istemedi, bazılarını da biz geri çevirdik. Umarım en kısa sürede eskisi gibi olur" ifadesini kullandı.

  Yükleniyor