Web Sürümüne Geç

  Riekerink: Emeğimizi çaldı

  Riekerink: Emeğimizi çaldı
  22 Ocak 2017, Pazar Güncelleme: 02:01

  G.Saray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, “Cüneyt Çakır’ın penaltı kararı maçın kaderini belirledi. Bence en azından 1 puanı haketmiştik” diye konuştu.

  Galatasaray Teknik Direktörü Jan Olde Riekerink, 2-1 kaybedilen Kardemir Karabükspor maçının ardından hakem Cüneyt Çakır'a yüklendi. Yayıncı kuruluşa konuşan Hollandalı teknik adam, "Bazı anlar tabii ki maçın kaderini belirledi. Cüneyt Çakır'ın aleyhimize verdiği penaltıya çok şaşırdım. Bence bize bir faul çalınması gerekiyordu, penaltıdan ziyade. Penaltı kararı beni şaşırttı bu yüzden" şeklinde konuştu.

  'EMEĞİMİZİ ÇALDI'
  Karabükspor için "Defansif, organize ve çok koşan bir takım" yorumunu yapan Riekerink, "Karşılaşmanın ikinci yarısında maçı bitirecek bir fırsat geçti elimize. Gol atamadık o pozisyonda. Kötü oynamadık. Düşündüklerimizi yaptık, tempolu oynadık. Maçın kritik anları bizim lehimize değildi. Verilen kararlar, maçı bitirecek pozisyonun kaçışı. Bence en azından 1 puanı hak etmiştik burada. Hakemin emeğimizi çaldığını düşünüyorum" ifadelerini kullandı.
  Yükleniyor