Loading...
27 Eylül 2012, Perşembe Güncelleme: 27 Eylül 2012, Perşembe 17:25

Elazığspor tek golle turladı

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur maçında Spor Toto Süper Lig temsilcisi Sanica Boru Elazığspor, Spor Toto 3. Lig temsilcisi Ankara Demirspor'u 1-0 mağlup ederek turu geçen taraf oldu.

Cebeci İnönü Stadı'nda oynanan ve A Haber'den canlı yayınlanan karşılaşmanın henüz 3. dakikasında Serdar Gürler'in golüyle öne geçen Sanica Boru Elazığspor, karşılaşmanın kalan süresinde de bu üstünlüğünü korudu ve sahadan 1-0 galip ayrılarak kupada bir üst tura yükseldi.

Stat: Cebeci İnönü
Hakemler: Sinan Cem İyihuylu, Demircan Şerbetçi, Zekeriya Bakıntaş
Ankara Demirspor: Ahmet, Veysi, İbrahim, Fatih (Dk. 46 Sedat), Gökhan (Dk. 76 İrfan), Abdullah, Hasan Akdemir, Burak, Hasan Dülgeroğlu, Bilal, İsmail (Dk. 46 Çağrı)
Sanica Boru Elazığspor: Ahmet Şahin, Görkem, Spahija, Kwasei, Sedat, Serdar, Murat (Dk. 60 Bülent), Atahan, Aydın, Göksu (Dk. 69 Gökhan), Sinan (Dk. 60 Tum)
Gol: Dk. 3 Serdar (Sanica Boru Elazığspor)
Sarı kartlar: Dk. 40 Fatih, Dk. 43 Hasan Akdemir, Dk. 90 Veysi (Ankarademirspor)

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

Ankara Demirspor-Sanica Boru Elazığspor...............(0 - 1)
Denizlispor-Dardanelspor..............................(1 - 2)
Bandırmaspor-Kilimli Belediyespor.....................(1 - 0)
Balıkesirspor-İskenderunspor 1967.....................(4 - 0)
Muğlaspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor.....................(2 - 3)
Fethiyespor-Cizre Basraspor...........................(5 - 0)
Turgutluspor-Belediye Bingölspor......................(1 - 0)
Arsinspor-Bucaspor....................................(4 - 2)
Boluspor-Yimpaş Yozgatspor............................(1 - 2)
Manisaspor-Kayseri Şekerspor..........................(3 - 1)(uzatmada)
Karaman Belediyespor-Bozüyükspor......................(1 - 2)
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü.......(2 - 0)
Darıca Gençlerbirliği-Kırklarelispor..................(2 - 1)
Batman Petrolspor-Körfez Futbol Kulübü................(2 - 1)
Kızılcahamamspor-Kütahyaspor..........................(1 - 0)
Tepecikspor-Beylerbeyispor............................(3 - 0)
Polatlı BUGSAŞ Spor-Silivrispor.......................(2 - 1)
Uşak Belediyespor-Denizli Belediyespor................(1 -10)
Kahramanmaraşspor-Sakaryaspor.........................(1 - 2)
Alanyaspor-Yeni Malatyaspor...........................(0 - 3)
Tokatspor-Hatayspor...................................(3 - 2)
Anadolu Selçukluspor-Pendikspor.......................(1 - 2)
İskenderun Demir Çelik Spor-Ofspor....................(2 - 3)
Eyüpspor-Ünyespor.....................................(3 - 2)(uzatmada)
İnegölspor-Giresunspor................................(0 - 2)
Tarsus İdmanyurdu-Sarıyer.............................(0 - 2)
Çamlıdere Şekerspor-İstanbul Güngörenspor.............(1 - 2)
Gaziosmanpaşa-Bayrampaşa..............................(0 - 1)(uzatmada)
Çankırıspor-Nazilli Belediyespor......................(1 - 2)
Trabzon Kanuni Futbol Kulübü-Sivasspor................(0 - 3)