Kosova ekibinden Suarez'e teklif

Kosova ekibinden Suarez'e teklif
Pazartesi 30.06.2014 20:17

Kosova kulübü Hajvalia, Dünya Kupası'nda rakibini ısırdığı için 4 ay futboldan men cezası alan Uruguaylı futbolcu Suarez'e formalarını giyme çağrısında bulundu

FIFA üyesi olmayan Kosova takımı Hajvalia, 2014 FIFA Dünya Kupası'nda İtalyan oyuncu Giorgio Chiellini'yi ısırmaktan 9 milli maç ve 4 ay futboldan men cezası alan Liverpool'un Uruguaylı golcüsü Luis Suarez'in kendilerinde oynaması için teklifte bulunacak.

Geçen sezon Kosova Kupası'nı müzesine götüren Hajvalia'nın teknik direktörü Xhavit Pacolli, Kosova'nın Sport Plus gazetesine yaptığı açıklamada, "Kosova henüz FIFA üyesi olmadığı için Suarez'in 4 ay boyunca burada oynamasında bir sakınca olduğunu sanmıyorum. Bu yüzden teklifimizi Liverpool'a göndereceğiz" ifadelerini kullandı.

Suarez'i 4 aylığına kiralamak için Liverpool'a 30 bin, 27 yaşındaki golcüye de aylık bin 500 avro teklif etmeye hazırlanan kulübün çalıştırıcısı, "Belki onun için komik bir rakam ancak elimizden gelenin en iyisi bu. Teklifimizi kabul ederse burada çok iyi karşılanacağına şüphesi olmasın" açıklamasında bulundu.
Etiketler Liverpool, FIFA, Luis Suarez
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN