Hamzaoğlu sözleşme yeniledi

Hamzaoğlu sözleşme yeniledi
Çarşamba 30.05.2012 14:22

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Akhisar Belediyespor, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

Kulüp başkanı Hüseyin Eryüksel, Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde yapılan imza törenindeki konuşmasında, teknik heyetle daha önceden prensipte anlaştıklarını, bugün de 1 yıllık resmi anlaşmayı imzaladıklarını söyledi.

Başlattıkları istikrarı devam ettirmek istediklerini kaydeden Eryüksel, şunları kaydetti:

''Stat konusunda TFF kararını pazartesi günü verecek. Fakat görünen köy kılavuz istemez, büyük oranda maçlarımızı Manisa 19 Mayıs Stadı'nda oynayacağız. Yeni stadımızın çalışmaları başladı. Gelecek sezon maçlarımızı yeni stadımızda yapmak istiyoruz. Önümüzdeki hafta çarşamba günü iç transfere başlayacağız ve 3 gün içinde bitirmek istiyoruz. Hamza Hamzaoğlu ve teknik heyetiyle anlaşmamız hayırlı olsun.''

Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu da karşılıklı fedakarlıklar yaparak sözleşme yenilediklerini ifade etti. Hamzaoğlu yeni sezonda teknik ekibe bir kaç ismin ilave olabileceğini, oyuncu transferinde ise yıldız oyuncu değil, yıldız olmaya aday oyuncu peşinde olacaklarını söyledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN