Web Sürümüne Geç

Rodallega gururlu

Rodallega gururlu
Cuma 20.02.2016

Akhisar'da attığı 13 golle kulüp tarihinin en çok gol atan oyuncusu olan Kolombiyalı, "Rüya gibi bir sezon yaşıyoruz. Daha da atacağım" dedi

Akhisar Belediyespor'da Rodallega fırtınası esiyor. Sezon başında Akhisar Belediyespor'a gelen Hugo Rodallega, 21 haftada 13 gol atmayı başardı. Kolombiyalı oyuncu böylece kulüp tarihinin Süper Lig'de bir sezonda en çok gol atan oyuncusu oldu. 2012-13 sezonunda Gekas 12 gol, 2013-14 sezonunda Niasse 12 gol ve 2014-15 sezonunda Gekas 12 golle sezonu tamamlamıştı. Manisa ekibini Süper Lig'de her sezonda çift haneli gol sayısına ulaşan yabancı hücum oyuncusu oldu. Rodallega ise bu durumun kendisine gurur verdiğini belirterek, "Gittiğim her yerde büyük bir sevgi gösterese oluyor. Gol atmak ve insanları mutlu etmek istiyorum. Kulüp bu sezon rüya gibi başarılara imza atıyor. Ligin bitimine daha çok var. Gol sayımın artacağına inanıyorum. Yıllar sonra hatırlanmak beni ancak gururlandırır" diye konuştu.

Final gibi bir maç olacak
Kolombiyalı oyuncu, bu hafta oynayacakları Başakşehir maçı için ise "Adeta final gibi bir maç olacak. Çok iyi iki takım kapışacak. Belki de ligde üçüncü sırayı belli edecek bir maç olacak. Biz iç saha avantajını iyi kullanmak istiyoruz. Seyircimiz maça gelirse daha farklı oynuyoruz" açıklamasını yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN