"Cemal Aydın'dan kurtarmak için aday oldum"

Cumartesi 04.02.2012 17:27

Ankaragücü Kulübü'nün yarın yapılacak olan olağan genel kurulunda adaylığını açıklayan Erdal Şanlı, ''Bu kulübü Cemal Aydın'dan kurtarmak için aday oldum'' dedi.

Şanlı, yaptığı açıklamada, kulübün yarın gerçekleştirilecek olağan genel kurulunun öncelikle tüm camia için hayırlı olmasını diledi.

Kulübün içinde bulunduğu sıkıntıyı başından itibaren en iyi bilenlerden birinin kendisi olduğunu vurgulayan Şanlı, gerçek bir Ankaragücü sevdalısı olarak elini taşın altına sokmaya karar verdiğini ve aday olduğunu dile getirdi.

Şanlı, 102 yıllık bir camianın bu durumda olmasının kendisini son derece üzdüğünü dile getirerek, şunları söyledi:

''Cemal Aydın ve mevcut yönetim bu kulübü çıkmaz sokağa soktu. Ligde bu saatten sonra yapabilecek birşey de kalmadı. Biz de tüm yaşanan sıkıntıları bile bile adaylığımızı açıkladık. Bizim hedefimiz takımı sezon sonuna kadar götürebilmek. Bunu yaparken de gelecek sezonun planlamasını gerçekleştirmek. Bu kulübü Cemal Aydın'dan kurtarmak için aday oldum. Ankaragücü'nde yeni bir başlangıç yapmak istiyoruz. Bunu yapabilecek güce de sahibiz. Tüm delegelerimizin de bu gerçekleri bilerek hareket edeceğine inanıyorum.''

Etiketler Erdal Şanlı
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN