Ankaragücü'nde Aydın şoku

Perşembe 09.02.2012 12:37

Ankaragücü'nde dün gerçekleştirilen antrenmanda sakatlanan takım kaptanı Aydın Toscalı'nın en az 2 hafta takımdan uzak kalacak olması teknik heyeti üzdü.

Sarı-lacivertliler, 12 Şubat Pazar günü deplasmanda yapacağı İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Direktör Hakan Kutlu, Beştepe Tesisleri'ndeki sahanın karla kaplı olmasından dolayı bugün yapılan antrenmanı Tandoğan Tesisleri'nde altyapıya ait halı sahaya aldı.

Kutlu nezaretinde gerçekleştirilen çalışmaya, dünkü antrenmanda sakatlanan takım kaptanı Aydın Toscalı katılmadı. Mehmet Çoğum ile birlikte takımın en tecrübeli ismi olan Aydın Toscalı'nın muayenesinde sol ayak bileğinde yırtık meydana geldiği tespit edildi.

Kaptan Aydın Toscalı'nın sakatlığı nedeniyle en az 2 hafta forma giyemeyecek olması teknik heyeti üzdü. Manisaspor karşılaşmasında yüzüne aldığı darbe nedeniyle sakatlanan genç oyuncu Kaan ise çalışmaya, yüzüne takılan maske ile katıldı.

Isınma koşularıyla başlayan antrenman, dar alanda pas çalışması ile sona erdi. Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu, İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında sakatlığı nedeniyle takım kaptanı Aydın Toscalı ile cezalı Veli'nin oynayamayacaklarını, Kaan'ın ise maske ile maçta görev yapacağını kaydetti.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN