Özgür Ulupınar adaylığını açıkladı

Özgür Ulupınar adaylığını açıkladı
Salı 15.05.2012 14:49

Ankaragücü Kulübü'nün 19 Mayıs'ta yapılacak olan olağanüstü genel kurulu öncesinde işadamı Özgür Ulupınar, başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Ulupınar, sarı-lacivertli kulübün tarihin en kötü sezonlarından birini yaşayarak küme düşmesini büyük bir üzüntüyle izlediklerini söyledi.

Kulübü yaşadığı bu sıkıntılı süreçten kurtarmak için bir süredir arkadaşlarıyla çalışma içine girdiklerini belirten Ulupınar, ''Biz çalışmalarımızı uzun zamandır sürdürürken, camiadan da destek bekliyorduk. Nihayet bu destek gelince ben ve arkadaşlarım da adaylığımızı açıklamaya karar verdik'' dedi.

Ulupınar, iyi bir yönetim kadrosuyla göreve gelmek istediklerini belirterek, şunları söyledi:

''Kulübümüzün içinde bulunduğu sıkıntıları yakinen biliyoruz. Transfer yasağının kaldırılmasıyla ilgili çalışmalarımıza da şimdiden başladık. Bizim tek istediğimiz 102 yıllık geçmişe sahip Ankaragücü'nü yeniden eski günlerine döndürebilmek. Varımızı, yoğumuzu ortaya koyacağız ve bunu başaracağız.''

Bir önceki genel kurulda yönetim kuruluna seçilen ve daha sonra istifa eden Haluk Ilıcan döneminde kulübe üye olduğunu anlatan Ulupınar, medya ve telekominikasyon sektöründe şirketlerinin bulunduğunu sözlerine ekledi.

Ulupınar, yönetim kurulu listesindeki arkadaşlarıyla birlikte projeleriyle ilgili önümüzdeki günlerde bir açıklama yapacaklarını da sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN