Son dakika transfer haberi... Ankaragücü Başkanı Yiğiner Altay Bayındır'ın Fenerbahçe'ye transferini açıkladı!

Son dakika transfer haberi... Ankaragücü Başkanı Yiğiner Altay Bayındır'ın Fenerbahçe'ye transferini açıkladı!
Cuma 05.07.2019 13:37

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, genç kalecileri Altay Bayındır’ın transferi konusunda Fenerbahçe’yle anlaştıklarını söyledi. Yiğiner: “Altay Bayındır'ın transferi için Fenerbahçe ile 1.5 Milyon Euro’ya anlaşmaya vardık. Fenerbahçe, Altay ile de anlaşırsa  transfer sonuçlanacak” dedi.

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mehmet Yiğiner, genç kalecileri Altay Bayındır'ın transferi konusunda Fenerbahçe'yle anlaştıklarını kaydetti. Yiğiner: "Altay Bayındır'ın transferi için Fenerbahçe ile 1.5 Milyon Euro'ya anlaşmaya vardık. Fenerbahçe, Altay ile de anlaşırsa transfer sonuçlanacak" dedi.

MKE Ankaragücü olarak çok sayıda kaleci yetiştirdiklerine dikkati çeken Yiğiner, "Biz yönetim olarak kaleci Altay Bayındır konusunda Fenerbahçe ile prensip anlaşmasına vardık. Yöneticiler sanırım Altay ve menajeriyle görüşüyorlar. İnşallah hayırlısı olur." değerlendirmesinde bulundu.

MENAJERİ DE AÇIKLADI...

Altay Bayındır'ın menajeri Mehmet Ali Çalışkan'ın yaptığı açıklamada Fenerbahçe'nin Ankaragücü'nün istediği bonservis bedelini ödemeyi kabul ettiğini belirtti. Çalışkan, "Beşiktaş ve Galatasaray'ın da Altay'a bir ilgisi söz konusu ancak Ankaragücü'nün istediği rakamı Fenerbahçe ödemeyi kabul etti. Biz de Fenerbahçeli yetkililer ile ilk görüşmeyi yaptık. Şartları konuştuk. İkinci bir görüşme olacak. Transfer yüksek ihtimalle sonuçlanacak" şeklinde konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN