Antalya'da hazırlıklar sürüyor

Perşembe 01.03.2012 13:54

Medical Park Antalyaspor, Spor Toto Süper Lig'in 29'uncu haftasında konuk edeceği Samsunspor maçının hazırlıklarını sürdürdü.

Hasan Subaşı Tesisleri'nde, teknik direktör Mehmet Özdilek yönetiminde gerçekleşen antrenmanda ısınma hareketlerinin ardından koşu yapan futbolcular, dar alanda pas, yan top ve uzaktan şut çalıştılar.

Soğuk havada yapılan çalışmada futbolcuların yine bere ve eldiven taktığı gözlenirken, antrenmana sezonu kapatan kaleci Sammy Ndjock'un yanı sıra sakatlığı nedeniyle tedavisi devam eden Sinan Kaloğlu katılmadı. Milli takımlardan dönen futbolculardan yorgun olan Musa Nizam bir süre takımdan ayrı koşu yaptı.

Tita, neşe kaynağı oldu


Pas çalışması sırasında takım üç gruba ayrılırken, Deniz, Jaba ve Uğur İnceman'ın olduğu grupta bulunan Tita ise çalışmanın neşe kaynağı oldu.

Pas çalışması sırasında ortadaki oyuncu topu kapamayınca diğer futbolcular ceza olarak futbolcunun kulağına vurdu. Tita, üst üste ceza alınca çalışma sırasında bu gruptan kahkahalar yükseldi. Sürekli ceza alan Tita, daha sonra yerini yan gruptaki Ali Zitouni ile değiştirerek kendisini kurtardı. Tita'nın kulağını tutarak yan gruba geçmesi ise gülüşmelere neden oldu.

Medical Park Antalyaspor, yarın sabah basına kapalı yapacağı ter idmanının ardından Samsunspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN