"Var gücümüzle çalışacağız"

Salı 13.03.2012 14:22

Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Eskişehirspor karşısında tek amaçlarının 3 puan olacağını belirterek, ''Kazanmak için sahada var gücümüzle çalışacağız'' dedi.

Medical Park Antalyaspor, Spor Toto Süper Lig'de evinde oynayacağı Eskişehirspor maçının hazırlıklarını yaptığı tek antrenmanla sürdürdü. Hafta sonu Karabükspor maçında burnu kırılan Deniz Barış, idmanını takımdan ayrı gerçekleştirdi. Antrenmanda hafif sakatlıkları bulunan Ali Tandoğan ve Ali Zitouni koşu yaptı. Mehmet Özdilek yönetiminde gerçekleştirilen idmanda futbolcular, takım halinde yaptıkları koşunun ardından antrenmanı tamamladı.

Antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan teknik direktör Özdilek, alt sıralardaki takımlarla aralarındaki puan farkının giderek azaldığına dikkati çekti.

Eskişehirspor maçının bu sezon içeride oynayacakları en önemli müsabakalardan biri olacağını vurgulayan Özdilek, ''Tek amacımız kazanmak olacak. Kazanmak için sahada var gücümüzle çalışacağız. Son 3 haftadır istediklerimizi sahaya yansıtamadık. Karabükspor maçında yakaladığımız pozisyonları çok fazla lehimize çeviremedik. Ama yapacak birşey yok. Oturup ağlayacak değiliz'' dedi.

Özdilek, futbolculardan İbrahim ve Doğa'nın kart cezalısı olmaları nedeniyle Eskişehirspor maçında kadroda yer alamayacağını söyledi. Bir gazetecinin, ''Saha dışında bilinmeyen olumsuz gelişmeler mi var?'' sorusunu Özdilek, şöyle cevapladı:

''Lig bitiminde konuşacağız. Şimdi susma hakkımı kullanıyorum. Bir şeyleri deşmenin anlamı yok. Konuşacağımız çok şeyler var. Ama lig bittiği zaman konuşulması gerekenleri konuşacağız.''Yükleniyor
BİZE ULAŞIN