Diarra Antalyaspor'da

Diarra Antalyaspor'da
Perşembe 24.05.2012 16:22

Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, ''Gol yollarında çok başarılı olan Diarra, kendini kanıtlamış bir oyuncu'' dedi.

Kırmızı-beyazlı takım, Partizan takımından Lamine Diarra ile 3 yıllık ön protokol imzaladı. Senegal Milli Takımı'nda da forma giyen Diarra'yı renklerine bağlayan Antalyaspor, böylece 6'ıncı transferini gerçekleştirmiş oldu.

Hasan Akıncıoğlu yaptığı açıklamada, Sırbistan'ın Partizan takımında 4 yıldır başarılı performans sergileyen ve santrafor mevkisinde oynanan 28 yaşındaki Senegalli oyuncu Diarra ile 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık anlaşma sağladıklarını söyledi.

Diarra'yı Türkiye'deki birçok takımının da takip ettiğini belirten Akıncıoğlu, ''Geçtiğimiz yıllarda Türk takımları Diarra'yı transfer etmek için girişimlerde bulunmuştu. Diarra, Partizan'da başarılı 4 sezon geçirdi, toplam 100 gol attı. Gol yollarında çok başarılı olan Diarra, kendini kanıtlamış bir oyuncu'' dedi.

Akıncıoğlu, Avrupa ve Afrika ülkelerinde oyuncu transferiyle ilgili çalışmalarının sürdüğünü, bundan sonra da transferlerin devam edeceği kaydetti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN