Web Sürümüne Geç

  "G.Saray için de zor olacak"

  "G.Saray için de zor olacak"
  11 Eylül 2012, Salı Güncelleme: 12:13

  Medical Park Antalyaspor, Galatasaray maçının hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdürdü.

  Spor Toto Süper Ligi'nin 4'üncü haftasında kendi sahasında Galatasaray ile karşılaşacak Medical Park Antalyaspor'da bu maçın hazırlıkları devam ediyor. Hasan Subaşı Tesisleri'nde Teknik Direktör Mehmet Özdilek yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular düz koşu ve dar alanda pas çalışmasının ardından kondisyon çalışması yaptı. Antrenmanda futbolcuların neşeli oldukları ve birbirleriyle şakalaştıkları gözlendi. Antrenmana sakatlığı bulunan genç futbolcu Emre Torun katılmadı.

  Teknik Direktör Mehmet Özdilek, antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, milli maçların ardından oynanan maçların her zaman zor olduğunu söyledi. Milli takımlardan dönen oyuncuların durumlarının her takımı zor duruma düşürdüğünü ifade eden Özdilek, bu süreci iyi atlatmaları gerektiğini kaydetti. Kendi evlerinde lig liderine karşı oynayacaklarını hatırlatan Özdilek, Galatasaray'ın kalitesinin tartışmanın anlamı olmadığını dile getirdi. Özdilek, rakibin kalitesinden çok kendi performanslarıyla ilgilendiklerini belirtti.

  Son iki haftadır galip geldiklerine dikkati çeken Özdilek, ''Milli takımlar arasında yaptığımız antrenmanlarla hem idman eksiğimizi kapattık hem de uyum sorununu aşıyoruz. Takımın morali çok yüksek. Biz Galatasaray'a karşı yapabileceğimizin en iyisini yapmayı amaçlıyoruz. Bizim için ne kadar zorsa Galatasaray için de zor bir maç olacak. Tek amacımız kazanmak. Umarım bunu başarırız'' dedi.

  Kadrosunda birbirine denk futbolcuların bulunduğunu ve bu nedenle futbolcuların formayı kapmak için antrenmanlarda iyi çalıştığını anlatan Özdilek, forma savaşının takıma olumlu yansıyacağını kaydetti. Özdilek, ''Lig çok uzun bir maraton ve bu maratonda her futbolcu formayı giyecektir. Futbolcuların formda olması beni mutlu ediyor. Sahaya çıkan bütün oyuncular bu armanın hakkını verecektir'' diye konuştu.
  Yükleniyor