Her maç gol

Her maç gol
Cumartesi 27.07.2013 13:34

Medical Park Antalyaspor'un golcü futbolcusu Milan Baros, bu sezon kaç gol atacağı için kendisine bir hedef koymadığını ancak oynadığı her maçta gol atmak istediğini söyledi.

Takımı ile birlikte Slovenya'da kamp yapan golcü futbolcu, kamp sırasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Galatasaray'dan sonra tekrar Türkiye'de bulunduğu için mutlu olduğunu dile getiren tecrübeli oyuncu, "Antalyaspor ile anlaştım. Hedeflerimiz takımı geçen yılın üstüne çıkarmaktır.
Takıma yeni katıldım fakat takım arkadaşlarımın kalitesini görüyorum. Bu yıl takım olarak geçen yıldan daha fazlasını yapmak istiyoruz." diye konuştu.

'Oynadığım her maçta gol atmak istiyorum'

Medya mensuplarının, 'Geçmişte gol kralı olmuştun. Bu yıl kaç gol atmayı hedefliyorsun ?' sorusuna golcü futbolcu, "Açıkçası bir rakam koymak istemiyorum. Gol rakamı koyarsanız kendinizi baskı altına almış olursunuz. Ancak ben sahada olduğum her maçta gol atmak istiyorum. Ne kadar çok gol atarsam da benim için iyi olacaktır bunu da biliyorum." diye cevapladı.

Galatasaray forması altında 4,5 yıl geçirdiğini ve güzel günleri her zaman hatırlamayı tercih ettiğini ifade eden Çek futbolcu, "Hala takım içinde konuştuğum arkadaşlarım var. Son bir sezon zor geçmesine rağmen güzel günlerim oldu. Ben bunları hatırlıyorum. Artık yeni kulübümle önüme bakmak istiyorum." diye konuştu.

Milan Baros, geçtiğimiz yıl Türk takımlarının Avrupa'da iyi başarılar kazandığını sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN