Web Sürümüne Geç

  İbrahim Dağaşan korkuttu

  İbrahim Dağaşan korkuttu
  23 Kasım 2013, Cumartesi Güncelleme: 19:08

  Geçtiğimiz günlerde Mehmet Sedef'in kalbinde sorun yaşaması ve yoğun bakıma alınmasıyla korku dolu günler geçiren Medical Park Antalyaspor'da Fenerbahçe maçı öncesi bu kez İbrahim Dağaşan yoğun göğüs ağrısı nedeniyle kontrol altına alındı

  Medical Park Antalyaspor'da İbrahim Dağaşan, Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında yarın Fenerbahçe ile oynanacak maçın kadrosundan çıkarıldı.

  Kırmızı-beyazlı kulüpten Doç. Dr. Ali Erdoğan imzasıyla yapılan açıklamada, "Futbolcumuz İbrahim Dağaşan, 23 Kasım Cuma gecesi evinde istirahat halindeyken ortaya çıkan baş dönmesi, göğüs ağrısı ve aşırı yorgunluk şikayetleri nedeniyle ayaktan Medicalpark Antalya hastanesine başvurmuştur." denilerek, şu ifadelere yer verildi:

  "Futbolcumuz İbrahim Dağaşan'ın burada kardiyoloji ve enfeksiyon hastalıkları uzmanları tarafından yapılan muayene ve tetkiklerinde önemli bir bulguya rastlanmamıştır. Buna rağmen sporcumuzun yorgunluk şikayeti devam ettiği için Fenerbahçe maçı kamp kadrosundan çıkarılmış, tedbir olarak hastaneye yatırılmış ve izleme alınmıştır. Şu anda durumu gayet iyi olup hastanedeki odasında dinlenmektedir."
  Yükleniyor