Web Sürümüne Geç

Morais Bombası

Morais Bombası
Pazar 04.01.2016

Basın sözcüsü Ceylan, "Manuel Ferreira de Morais ile anlaştık. 1.5 yıllık imza atacak. Tüm pürüzleri giderdik" dedi. Tecrübeli hoca ise bugün şehre geliyor

Antalyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Hasan Ali Ceylan, dünyaca ünlü Portekizli teknik adam Jose Mourinho'nun yardımcısı Manuel Ferreira de Morais'le anlaştıklarını bildirdi. Ceylan, yaptığı açıklamada, Chelsea'nin eski teknik direktörü Jose Mourinho'nun yardımcılığını yapan Manuel Ferreira de Morais ile prensipte anlaştıklarını ve heyecanlı olduklarını aktardı. Morais'in bugün akşam saatlerinde Antalya'da olacağını ve sözleşmenin genel detaylarının görüşüleceğini ifade eden Ceylan, "Görüşmelerde herhangi bir anlaşmazlık olmazsa salı günü sözleşme imzalayacağız" diye konuştu. Ce ylan, görüşmelerin 1.5 yıllık sözleşme üzerinden yapıldığını kaydetti.

Emrah Başsan'a teklif var
Basın
sözcüsü Ceylan, futbolcuları Josip Kvesiç, Ömer Kandemir, Ahmet Aras, Erman Kılıç, Can Arat, Raish M'bolhi, Lamine Diarra ve Emrah Başsan'ın çeşitli takımlarla transfer görüşmeleri yaptığını ifade etti. Ceylan, oyuncuları Emrah Başsan için Avusturya ikinci Ligi ve Suudi Arabistan'dan birer takımdan önemli bir transfer teklifi aldıklarını da kaydetti.
Etiketler antalyaspor, Chelsea, Morais
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN