Web Sürümüne Geç

"Messi 5 yıl sonra Türkiye'ye gelecek"

"Messi 5 yıl sonra Türkiye'ye gelecek"
Salı 12.01.2016 11:22

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, 5 yıl sonraki transfer hedefi olarak açıkladığı Messi'yi, FIFA Altın Top Ödülü töreninde ilk kutlayanlar arasında yer aldı.

2015 FIFA Altın Top Ödülü, (Ballon d'Or) İsviçre'nin Zürih kentinde düzenlenen törenle sahiplerini bulurken yılın en iyi 11'ine ödüllerini, Antalyaspor'un Kamerunlu golcüsü Samuel Eto'o verdi. Geceye FIFA davetlisi olarak Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer ile Asbaşkan Ali İhsan Sav'da katıldı.

Gencer Messi'yi kutladı

Başkan Gencer'in paylaşımlarından en çok ilgiyi çeken ise Messi ile fotoğrafı oldu. Gencer'in sezon başında düzenlediği basın toplantısında Antalyaspor'un 5 yıl sonraki transfer hedefi olarak açıkladığı Messi ile fotoğraf çektirmesi takipçilerini heyecanlandırdı.

Antalyaspor yönetim kurulu üyesi Burak Akpınar ise Başkan Gencer ile Messi'nin fotoğrafını, 'ön görüşme tamam' diye yorumladı. Başkan Gencer'in sosyal paylaşım hesabındaki fotoğraflara taraftarın yorumlarından bazıları ise şöyle:

"Tut kolundan getir başkan", "Messi'yi de isteriz başkan", "Başkan Messi'den yaş 32 olunca söz aldın mı?", "Başkanım uzun vadeli yap sözleşmeyi", "Gelirse statta tadilat çıkar", "Zira 5'e katlamamız lazım kapasiteyi"
Etiketler Türkiye, antalyaspor, FIFA
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN