Web Sürümüne Geç

  Antalya'da imza şov

  Antalya'da imza şov
  19 Ocak 2016, Salı

  Antalyaspor, Beşiktaş'tan Ömer Şişmanoğlu, Mersin'den Oktay Delibalta ve Barcelona'dan Eto'o'nun tavsiyesiyle Enguene'yi aldı

  Antalyaspor, Beşiktaş'tan Ramon Motta transferi sonrası bombaları art arda patlattı. Kırmızı-beyazlılar, Beşiktaş'tan santrfor Ömer Şişmanoğlu, Mersin İdman Yurdu'ndan orta saha Oktay Delibalta ve İspanya 3. Ligi'nde Barcelona B takımında oynayan ofansif orta saha Kamerunlu Lionel Enguene'yi kadrosuna kattı. İmza töreninde Başkan Gültekin Gencer, 3 yıl önce Antalyaspor'dan Beşiktaş'a giden Ömer'in 1.5 yıllık kiralık olarak yuvasına tekrar döndüğünü hatırlatıp, bu transferde kolaylık sağlayan Başkan Fikret Orman'a da teşekkür etti.

  10 milyon euro'ya serbest
  Barcelona
  'dan Samuel Eto'o'nun önerisiyle bedelsiz olarak transfer edilen vatandaşı 20 yaşındaki Lionel Enguene'nin geleceğin yıldızı olarak gösterildiğini vurgulayan Başkan Gencer, "Antalyaspor'a değer katacak. 10 milyon euro serbest kalma bedeli maddesi ile transfer yaptık. Bu güvenini ortaya koyuyor" diye konuştu. Oktay Delibalta'yla ise sezon sonuna kadar opsiyonlu olarak anlaşıldı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN