Sen yeter ki iste

Sen yeter ki iste
Perşembe 12.05.2016

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, takıma daha çok yıldız oyuncu kazandıracaklarını söyleyerek “Yeter ki, şehir istesin, destek versin. Biz şampiyonluğa oynarız” dedi

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer ile futbolcular Makoun, Danilo ve Zeki Yıldırım, Muratpaşa Spor Lisesi öğrencileriyle bir araya geldi. Gencer, yaptığı konuşmada "Hedef ve amaç olmadan hiçbir yere gelemezsiniz. Antalya'nın futbol şehri olması için bir şeyler yapmamız gerekiyordu. Bu seneki yıldızlar topluluğu transferleriyle İstanbul takımlarını dahi çok rahat yenebileceğimizi gösterdik. Artık biz bunlarla yetinmiyoruz. Anadolu'da herkesin tuttuğu şehrinin takımının yanı sıra, bir de İstanbul takımı vardır. Şimdi ise İstanbullular bir takım tutuyor, ikinci takım olarak Antalyaspor olmaya başladı. Şu anda passolige sahip 50 bine ulaşmış bir taraftar sayımız var. Türkiye sıralamasında da yedinciyiz. Yeterli mi, bence yetersiz. Konyaspor şu anda 100 bini geçti. 2.5 milyon nüfuslu Antalya niye 100 bini geçmesin?" diye konuştu.

Ligin bitmesini bekliyoruz
Lig biter bitmez çalışmalara başlayıp başka yıldız oyuncuları da takıma kazandıracaklarını belirten Gencer, "Yeter ki, şehir istesin. Bizim bu şehre getiremeyeceğimiz hiç kimse yok. Önümüzdeki sezon Antalyaspor'un şampiyonluğa oynamasına hiçbir engel yok" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN