6 Haziran'ı bekleyin

6 Haziran'ı bekleyin
Çarşamba 25.05.2016

“Eto’o ile Ronaldinho o tarihte Londra’da buluşacak. O gün transferi bitireceğiz. Antalyaspor’a gelmeyi çok istiyor. İki yıl daha oynayabilir”

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Eto'o Vakfı'nın 16 Temmuz'da Antalya Arena Stadyumu'ndaki 10. yıl kutlamalarında Barcelonalı yıldız futbolcu Lionel Messi ve pop müziğin dünyaca ünlü ismi Rihanna'nın futbol oynayacağını belirtti ve ekledi: "Antalya'nın tanıtımı için mükemmel bir olay olacak. Ronaldinho için ise 6 Haziran'ı bekleyin. Antalya camiası mutlu olacak "

11 TEMMUZ'DA AÇACAKLAR
Gencer, Ronaldinho'nun daha iki yıl aktif olarak futbol oynayabileceğini ve Antalya'ya gelmek istediğini belirterek, "Bu transfer için büyük gün 6 Haziran. O gün Eto'o ile Ronaldinho Londra'da buluşacak. Son detaylar konuşulur ve transfer gerçekleşir" dedi. Başkan Gencer 11 Temmuz'da sezonu açacaklarını da sözlerine ekledi.

TRANSFER TÜYOLARI
Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer basın toplantısında transferde önceliklerinin Ronaldinho olduğunu, eski oyuncuları Aissati'yi renklerine yeniden kattıklarını ve Gaziantep'ten ayrılan kaleci Karcemarskars'ı sürekli fiyat artırdığı için almayacaklarını belirtti
Etiketler antalyaspor, Futbol
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN