Transfer konusuna açıklık getirdi

Pazartesi 11.01.2010 19:47

Werder Bremen'de oynayan Türk kökenli oyuncu Mesut Özil, transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarından Werder Bremen'de oynayan Alman milli takımının Türk kökenli futbolcusu Mesut Özil, kulübü ile sözleşmesi konusunda bundan sonra konuşmayacağını söyledi..

Mesut, Kicker dergisine yaptığı açıklamada, ligin ikinci yarısına ve daha sonra 2010 Dünya Kupası'na konsantre olmak istediğini belirterek, ''Bundan sonra sözleşmem konusunda konuşmayacağım. Bu konuda çok konuşuldu'' dedi.

Werder Bremen'in Şampiyonlar Ligi'ne katılmaması durumunda gelecek sezon bu takımda oynayıp oynamayacağı yönündeki bir soruya karşılık Mesut, 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunduğunu, Werder Bremen'in de istemesi durumunda sözleşmesinin bitimine kadar kalabileceğini belirtti.

Mesut, Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediğini, ancak bunun her sezon daha da zorlaştığını, yine de Werder Bremen'in Şampiyonlar Ligi'ne katılmak için yeterli kalitesi bulunduğunu ifade etti.

''Barcelona sizinle ilgileniyor. Kendinizi 21 yaşında yurt dışı için olgun görüyor musunuz'' şeklindeki bir soruya da Mesut, ''Yeteneklerimi en iyi şekilde kullanmak istiyorum'' şeklinde yanıt verdi.

Mesut, Werder Bremen ile bir şampiyonluk kazanmayı hedeflediğini kaydetti.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ!!!

YUVASINA DÖNEN FUTBOLCULAR

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN