Genç oyuncu özür diledi

Perşembe 04.03.2010 14:00

İspanya 1. Lig takımlarından Racing'de forma giyen, ancak sezon sonundan itibaren 6 yıllığına Real Madrid ile anlaşma imzlayan 19 yaşındaki genç oyuncu Sergio Canales, Real Madrid formasıyla İspanyol basınına poz verince, Racingli taraftarlardan özür dilemek zorunda kaldı.

Marca gazetesinde yayımlanan röportajında Real Madrid formasını giyen ve bu forma ile tüm kupaları kazanmak hedefinde olduğunu anlatan Canales, Racingli taraftarlardan gelen tepki üzerine basın toplantısı düzenleyerek, özür diledi.

Üzüntülü bir halde basının karşısına çıkan Canales, ''İlk olarak özür dilemek istiyorum. Bir hata yaptım. Racingliler'in kendilerini kötü hissetmelerini anlıyorum. Sadece şunu söylemek istiyorum ki, tamamen Racinge konsantre olmuş durumdayım. Her zaman açıkça bilinmeli ki çocukluğumdan beri Racingli olduğumu hep gösterdim'' dedi.

Basının kendisi için yeni olduğunu ve bu dünyaya henüz alışamadığını söyleyen genç futbolcu, ''Hata fotoğraf çektirmem de oldu. Ben, bunun 1 Temmuz'da yayınlanmasını arzu ederdim'' şeklinde konuştu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN