Başı derde girdi

Çarşamba 17.03.2010 11:40

İspanya Futbol Federasyonu, Barcelona Teknik Direktörü Pep Guardiola'nın hakemleri suçlayan açıklamalarını inceleyecek.

Barcelona kulübünün açıklamasında, federasyonun, hakemleri yalancılıkla suçlayan Guardiola'nın açıklamalarıyla ilgili inceleme başlattığı belirtildi. Guardiola, Barcelona'nın 6 Mart'ta Almeira ile deplasmanda yaptığı ve 2-2 biten maçta itirazlarını sürdürdüğü için hakem tarafından tribüne gönderilmiş ve 1 maç ceza almıştı.

GALATASARAY'A GELMEK İSTERİM

İŞTE GELECEĞİN EN BÜYÜK STARI

Barcelona'nın cezayı temyiz için yaptığı başvurunun reddedilmesinden sonra 4 gün önce açıklama yapan Guardiola, ''Görüntüleri izledim ve yaptığımla gurur duymuyorum. Görüntüleri görünce neden tribüne gönderildiğimi anlayabiliyorum ve kendimi böyle görmek hoşuma gitmedi. Ancak birisi yalan söylerse onlara itiraz etmelisiniz. Hakemler maç raporunda yalan söylediler ve benim etmediğim lafları raporlarına yazdılar'' demişti.

DÜNYA KUPASININ STARLARI

7 DÜNYA DEVİ G.SARAYLI 4 FUTBOLCUYU İZLEDİ


İŞTE AYAKTA ALKIŞLAYACAĞINIZ RÖVAŞATA GOLÜ

Almeria-Barcelona maçının hakemi Carlos Clos Gomez, raporunda Guardiola'ya kendisine ayrılan bölgenin dışına çıktığı ve 4. hakeme bağırarak el hareketleri yaptığını yazmıştı. Hakemin raporunda Guardiola'nın, ''Kararlarınız yanlış. Hiçbir şeyden anlamıyorsunuz'' dediği yazılmıştı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN