Web Sürümüne Geç

Uçarak geliyorlar

Çarşamba 24.03.2010 12:04

Başkan Demirören’in yakın arkadaşı Azeri işadamı Mansimov Babel, Krasiç ve Pavlyuchenko’dan ikisini mutlaka alınacak

Beşiktaş, yeni sezon için düğmeye basıyor. Önümüzdeki sezon için süper bir kadro oluşturup Avrupa ve Türkiye'yi sarsmayı hedefleyen Siyah-Beyazlılar'da Futbol Komitesi üyeleri, taraftarların hayalindeki yıldızları Beşiktaş'a kazandırmak için kolları sıvıyor. Transferler için yaklaşık 50 milyon Dolar ayrıldığı ve bunun 25 milyon Doları'nı da Azeri işadamı Mubariz Mansimov'un vereceği bildirildi.

İŞTE BEŞİKTAŞ'IN TRANSFER ROTASI

2 yıldız sözü verdi
Başkan Demirören'in yakın dostu ve arkadaşı olan Mansimov, yeni sezon için iki süper futbolcu sözü verdi. Beşiktaş sevdalısı olan Azeri işadamı, 15 milyon Dolar'lık sözünü artırdı ve 25 milyon Dolarlık teminat mektubunun hazır olduğunu ve çok iyi iki süper futbolcu alacağı müjdesini verdi. Başkan Demirören ile görüşen Mansimov, transfer çalışmalarının hızlandırılmasını istedi.

FERRARİ-LARA SUROL AŞKI BOMBA GİBİ PATLADI

Krasiç-Babel ilk sırada
Mansimov'un başkana "Alınacak yıldızları siz belirleyin, ben alayım" dediği bildirildi. Şimdi gözler Siyah-Beyazlılar'ın sezon başından beri gündeminde olan 3 isme çevrildi. Bu yıldızlar Liverpool'dan Ryan Babel, Tottenham'dan Roman Pavlyuchenko ve CSKA Moskova'dan Milos Krasiç. Bu üç futbolcudan ikisinin önümüzdeki sezon Siyah- Beyazlı formayı giymesine kesin gözüyle bakılıyor.

FUTBOLUN YÜZ KARASI!

16 YAŞINDA AMA 20 MİLYON EURO
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN