Adriano kaosu

Pazartesi 07.06.2010 09:55

İtalyan Il Tempo gazetesi, elindeki silahlarla basında çıkan resimlerinden sonra Adriano’nun Brezilya’da Çarşamba gecesi sabaha karşı evinden alınarak sorgulandığını yazdı.

Adalet Bakanlığı'nın özel izniyle evinden alınan Adriano'nun çete sorgusuna takıldığı, evinden sivil polisler tarafından alınan Adriano'nun kelepçelendiği bildirildi.

Adriano'nun hesaplarının silah ve uyuşturucu satan çetelerin kullanımında olduğu belirtildi. Adriano'nun telefon bankacılığı üzerinden yaklaşık 27 bin euro'luk bir parayı uyuşturucu baronlarından Alexandre Themistocles'in hesabına geçirdiği iddia ediliyor. Adriano'nun Adalet Bakanlığı izniyle yapılan telefon dinelmesinde ünlü yıldızın, uyuşturucu çeteleriyle bağlantısının olduğunun kanıtlandığı belirtiliyor.

İki arkadaşı için bir banka yöneticisiyle kredi için görüşen Adriano'nun, kredi çıkarmayı reddeden bir banka yöneticisini ölümle tehdit ettiği de yine telefon görüşmelerinden ortaya çıkıyor.

Bu arada Pazartesi günü Roma'ya gidip, AS Roma ile masaya oturacak olan Adriano'nun İtalya seyahatinin, Salı veya Çarşamba gününe kalacağı belirtildi.

Öte yandan Gilmar Rinaldi, Adriano'nun Roma'ya transferiyle ilgili bir sorun olmadığını söyledi. Adriano ve menajerine Roma seyahati sırasında Adalet Bakanlığı'nın tahsis ettiği özel bir memurun da eşlik edeceği iddia edildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN