Web Sürümüne Geç

  "Guardiola Mesut'u istemiyor"

  Salı 10.08.2010 13:22
  Alman Bild gazetesinin internet sayfasında yer alan bir haberde, Barcelona Teknik Dirketörü Pep Guardiola'nın, Almanya 1. Futbol Ligi takımlarından Werder Bermen'de oynayan Mesut Özil'i istemediğinin tahmin edildiği belirtildi.

  Haberde, İspanyol medyasında yer alan haberlere göre, Werder Bremen ile Haziran 2011'e kadar sözleşmesi bulunan Mesut'un Barcelona ile anlaştığı, ancak Guardiola'nın Mesut'u, uluslararası alanda henüz fazla tecrübesi olmadığı gerekçesi ile istemediği ifade edildi.

  Werder Bremen menajeri Klaus Allofs'un, Mesut ile ilgili olarak kendilerine somut bir teklif getirilmediğini söylemesine rağmen, Barcelona yöneticilerinin Mesut'a İspanya'nın Palma de Mallorca adasında gerçekleştirdikleri bir buluşma sırasında 4 yıllık sözleşme teklifinde bulunduğu kaydedilen haberde, Mesut'un transferi için ortada 12 ila 15 milyon avro arasında bir teklifin bulunduğu bildirildi.
  Guardiola'nın Mesut'un yerine Arsenal'de oynayan yıldız futbolcu Cesc Fabregas'ı istediği, ancak Fabregas'ın 2014 yılına kadar bu kulüp ile sözleşmesi bulunduğu belirtildi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN