Juve Krasic'i bitiriyor

Salı 10.08.2010 11:47

İtalya Birinci Futbol Ligi (Serie A) takımlarından Juventus, Sırp orta saha oyuncusu Milos Krasiç'in transferini bitirmek üzere.

Sırbistan Milli Takımı'nın 11 Ağustos'ta Yunanistan ile yapacağı hazırlık maçı için milli takıma davet edilen 25 yaşındaki Krasiç, transferindeki son duruma açıklık getirdi. Bir dönem adı Fenerbahçe ile de anılan Milos Krasiç, Juventus ile anlaşmaya vardığını belirterek, ''Ben üzerime düşen ne varsa yaptım.

Şimdi sıra iki kulüpte'' dedi. Rusya'nın CSKA Moskova takımında 2004 yılından beri forma giyen Sırp futbolcu, Juventus ve CSKA Moskova'nın aradaki küçük pürüzleri gidermesiyle transferin tamamlanacağını kaydetti.

Geçen yıl Sırbistan'da yılın futbolcusu ödülünü kazanan Krasiç, CSKA Moskova ile 2005 ve 2006 yıllarında hem Rusya Ligi şampiyonluğunu hem de Rusya Kupası'nı kazanırken, başkent ekibinin 2005 yılında UEFA Kupası'nı elde etmesinde de büyük rol oynamıştı. Transfer dönemi boyunca adı sık geçen oyunculardan biri olan Krasiç, İtalya'da top koşturmak istediğini belirtmişti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN