Web Sürümüne Geç

  An meselesi

  Salı 17.08.2010

  Manchester United'ın da listesinde olan Werder Bremen'in yıldız futbolcusu İspanyol kulübüne gidiyor. Transferin 15 milyon euro'ya biteceği ifade edildi

  LA Liga ekiplerinden Real Madrid'in, Werder Bremen'de forma giyen Türk asıllı oyuncu Mesut Özil transferini bitirmeye çok yaklaştığı ifade edildi. Real'in Portekizli hocası Jose Mourinho'nun istediği Mesut'un, Manchester United'ın teklifini kabul etmediği ve gönlünün İspanyol ekibinde olduğu belirtildi. İspanyol spor gazetesi Marca, yıldız futbolcuyla her konuda anlaşıldığını yazdı. Haberde, anlaşmanın sonuçlanması için Werder Bremen'le anlaşılmanın beklendiği vurgulandı.

  14 MİLYON EURO ÖNERDİLER
  Marca, daha önce 9 milyon euro öneren Real'in, teklifini 14 milyon euro'ya çıkardığını ancak Werder'in 18 milyon euro'da ısrar ettiğini kaydetti. Mesut, Dünya Kupası'nda Almanya formasıyla gösterdiği performansla birçok takımın ilgisini çekmişti. Mourinho ise transferle ilgili olarak "Hiçbir teknik direktör, transfer sezonu kapanmadığı sürece 'başka bir futbolcu almayacağız' diyemez" şeklinde konuşurak Mesut için kapılarının hep açık olduğunu vurguladı.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN