Web Sürümüne Geç

  Mesut "Barcelona" ve "F.Bahçe" demiş

  Cumartesi 21.08.2010 16:28
  Almanya'nın Werder Bremen kulübünden İspanya'nın Real Madrid kulübüne transfer olan Mesut Özil'in, geçen aylarda internetteki resmi sitesinde yaptığı bir açıklamada, Almanya dışındaki favori kulüplerini Barcelona ve Fenerbahçe olarak gösterdiği belirtildi.

  Mesut'un bu hafta içinde Real Madrid'e transferiyle ilgili olarak basına tanıtımında sürekli olarak ''dünyanın en iyi kulübüne, Real Madrid'e geldim'' veya ''ilk tercihim Real Madrid'di'' şeklinde açıklamalar yapması Katalan basınını ikna etmedi. Türk kökenli Alman futbolcunun geçmişte Barcelona'ya olan hayranlığıyla ilgili sözlerini unutmayan Katalan spor gazeteleri Sport ve El Mundo Deportivo, kanıt olarak Mesut'un resmi internet sitesindeki açıklamaları da gösterdi. Bu yaz resmi internet sitesinde bir röportajı yayınlanan Mesut'un, ''Almanya dışındaki favori kulüpleriniz kimler'' sorusuna, ''Barcelona ve Fenerbahçe'' diye yanıt verdiği görüldü.

  Barcelona takımını destekleyen Sport ve El Mundo Deportivo gazeteleri, Mesut'un Real Madrid forması giymesine rağmen ''gönlündeki takımın Barcelona olduğunu'' iddia ediyor.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN