Guardiola bana küstü

Perşembe 26.08.2010 12:09

İbrahimoviç:"Guardiola benimle konuşmuyor"

İtalya'nın AC Milan takımına transferi için görüşmelerin devam ettiği FC Barcelona'nın İsveçli yıldızı Zlatan İbrahimoviç, Barcelona teknik direktörü ile arasında yolunda gitmeyen şeyler olduğunu gizlemedi, ''Guardiola benimle konuşmuyor'' dedi.

İbrahimoviç, İspanyol basınında yer alan açıklamalarında, ''6 ay boyunca teknik direktör benimle sadece iki kez konuştu. Sorun ne bilmiyorum, cevabım yok'' ifadelerini kullandı.

Ailesiyle birlikte Barcelona'da olmaktan memnun olduklarını ve Katalan takımının yöneticileriyle konuştuğunda kendisine ''seni satmak istemiyoruz'' dediklerini anlatan İbrahimoviç, ''Guardiola'nın ne istediğini bilmiyorum çünkü benimle konuşmuyor'' açıklamasında bulundu.

İbrahimoviç konusunu bir an önce kapatmak isteyen Guardiola ise İsveçli futbolcunun son sözleri üzerine ''En azından bu kez menajeri değil o konuşuyor.

Ben, kurumun iyiliği için Zlatan hakkında konuşmayacağım. Bunu zaten kulüp ve futbolcunun menajeri yapıyor'' cevabını verdi. İbrahimoviç'in menajeri Mino Raiola, geçmişte basına yaptığı açıklamalarda İbrahimoviç'i istemediği için Guardiola hakkında ''akıl hastanesine gitmeli'' şeklinde sözler kullanmıştı.

Bu arada Milan kulübünün en üst düzey yöneticisi Adriano Galliani ile Barcelona kulübü yöneticileri arasında İbrahimoviç pazarlıklarının bugün de devam edeceği belirtildi. ''İbrahimoviç'i Milan'a götürmek için elimden geleni yapacağım'' diyen Galliani, ''görüşmeleri sürdüreceğini ancak bonservis bedelinden dolayı pazarlıkların çok zor olduğunu'' dile getirdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN