Tuncay kavgası başladı

Salı 19.10.2010 14:06

Premier League ekiplerinden West Bromwich Albion'un, ara transfer döneminde Tuncay Şanlı'yı transfer etmek istediği ileri sürüldü.

İngiltere'de yayımlanan Daily Mail gazetesi, Ağustos 2009'da 5 milyon sterlin karşılığında Middlesbrough'dan Stoke City'e transfer olan ancak burada huzur bulamayan futbolcuyla Galatasaray ve Beşiktaş'ın da ilgilendiğini, West Bromwich'in, bu futbolcuyu transfer etme yarışına dahil olduğunu yazdı.

Haberde, Tuncay ile Stoke City'nin teknik direktörü Tony Pulis'in yollarının ayrıldığı belirtildi ve futbolcunun, ligde cumartesi günü oynanan Bolton-Stoke City maçının başlamasını beklemeden stadı terk ettiği hatırlatıldı.

Tuncay, Stoke City'de işlerin yoluna girmemesi halinde kariyerini düşüneceğini ve ocak ayında buna göre hareket edeceğini söylemişti.

Beşiktaş ve G.Saray Tuncay için kapıştı
İngiliz Daily Mirror gazetesi Premier Lig ekiplerinden West Brom'un Stoke City ile ipleri koparan Tuncay Şanlı'yı transfer etmek istediğini açıkladı. Gazete, Tuncay'ı isteyen Roberto Di Matteo'nun bu transferdeki en büyük iki rakibinin ise G.Saray ile Beşiktaş olduğunu yazdı. Tuncay'ın Türkiye'yi düşünmesinin Di Matteo'nun işini zorlaştırdığı bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN