Anelka’dan inanılmaz açıklamalar

Salı 30.11.2010 00:00

Fenerbahçe’de forma giyerken Sarı-Lacivertli taraftarların sevgilisi haline gelen Nicolas Anelka, Fransa’da InRocks isimli müzik dergisine konuştu.

Fransa'yı ayağa kaldıracak açıklamalar yaptı. Fransızların asi rap'çisi Booba ile birlikte yaptığı röportajda Anelka, "Madrid'e transfer oldum ve Ferrari aldım. İnsanlar hemen beni eleştirdi. Johnny Hallyday helikopterle gezerken kimse bir şey demiyordu. Ama ben varoşlardan geldiğim için Ferrari'ye binmemi zengin beyazlar kabul edemedi. Zengin beyazlar için zenciler, onların mutfaklarından çöpe atılan artıklarla beslenmesi gereken insanlardır. Zengin beyaz çocukları korumak, zengin beyaz çocukların yaptıklarını yapmak bir zenciye yakışmaz. Onlara göre siyahlar, yalınayak yürümeli, dans etmeli. Ama bir kere iş başarmaya görsünler ohlalala..."

Anelka F.Bahçe'yi ceza olarak görüyormuş
Anelka'yı Bolton'a kazandıran isim olarak Bolton taraftarlarının kalbinde ayrı bir yeri olan Davi Wortington, Fransız yıldızın F.Bahçe'den kopma sürecini anlattı. This Is Grimsby gazetesine konuşan Wortington, "Herkes Anelka'yı almamıza karşıydı. Herkes onun eskiden büyük bir yıldız olduğuna inanıyordu. Fakat o benimle kontak kurup, ailesinin ve kendisinin F.Bahçe'de mutsuz olduğunu söyleyince ona bir şans daha verilmesi gerektiğini düşündüm. Bana olgunlaştığını, iyi bir aile kurmak istediğini, kötü bir üne sahip olmasına rağmen uzaklarda yeteneklerinin israf olduğunu söyledi. Bana 'çekilecek cezamı tamamladığımı düşünüyorum' itirafında bulundu" diye konuştu.

DİĞER
Etiketler Nicolas Anelka
Yükleniyor
SON DAKİKA