Bobo'nun yerinde gözü var!

Çarşamba 13.04.2011 18:05

Geçen sezon Galatasaray'ın Manchester City'den kiralık olarak transfer ettiği Jo, Sporting Lizbon'da forma giymek istediğini bir kez daha tekrarladı. Başkan Godinho Lopes'in bir numaralı favorisi olan Bobo'nun menajeri Juan Figer ile prensip anlaşmasına varmasına rağmen Jo, Portekiz'de yayım yapan Radio Renascença'ya konuştu. Brezilyalı oyuncu, 'Bir yıllık daha sözleşmem var ama Sporting büyük bir ekip orada oynamak isterim. Liedson gibi büyük bir yıldızın boşluğunu doldurabileceğime inanıyorum' diye konuştu.

BEŞİKTAŞ'IN YILDIZI DEĞERLENDİRDİ

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı gelecek sezon Sporting Lizbon forması giyecek olan Bobo'yu Antenna1 televizyonu için yorumladı

Beşiktaş'ın Portekizli oyuncusu Hugo Almeida, ülkesinde yayım yapan Antenna1 televizyonundan Teofilo Fernando'nun sorularını yanıtladı. Menajeri Juan Figer aracılığıyla Sporting ile protokol imzalayan Bobo'nun, Sporting için büyük bir transfer olduğunu söyledi. Hugo Almeida, Bobo'nun Liedson'dan sonra Sporting'in gol yollarındaki sıkıntısını giderecek isim olduğunun da altını çizdi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN