Transferi hakkında konuştu

Cuma 15.04.2011 12:25

Süper Ligin devlerinin transfer listesinde yer alan Milli Takımımızın genç yıldızı Mehmet Ekici’den sürpriz açıklamalar.

Türk Milli Takımının Bundesliga ekiplerinden Nürnberd'de forma giyen genç yıldızı Sport1'in sorularını yanıtladı. Transferi ve geleceğiyle ilgili konuşmayı da ihmal etmedi.

Mehmet Ekici, 'Henüz net değil. Ama gelecekte nasıl görüneceğini siz de ben de göreceğim. Ben her şeye açığım. Teklifler de oluyor. Şu ana kadar herhangi bir eğilimim olmadı. Çünkü şu anda Nürnberg ile girdiğimiz yolu düşünüyorum. Sezon sonu oturacağım ve düşüneceğim. Kendim için en iyi kararı verecek kadar akıllı olduğumu biliyorum' dedi.

Mehmet, 2012 yılına kadar sözleşmesi olduğu Bayern Münih'e dönüşüyle ilgili olarak, 'Nerlinger (Bayern Sportif Direktörü) ile henüz bir görüşmem olmadı. Daha önce konuştuk ama şu anda bir şey diyemem' dedi.

Türk Milli Takımında oynamak için verdiği karardan hiçbir zaman pişmanlık duymadığını söyleyen Mehmet, 'Türkiye için oynamak bana büyük gurur veriyor' dedi. Türk Milli Takımının genç ve aç bir takım olduğunu belirten Mehmet, Belçika deplasmanına kazanmak için gideceğimizi söyledi. Hiddink'e de övgüler düzen Mehmet, 2012 Avrupa Şampiyonasına Türkiye'yi götüreceğinden emin olduğunu da belirtti.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN