'Yeni Ribery' konuştu!

Pazartesi 25.04.2011 16:00

Galatasaray'da başkan adaylarından Ünal Aysal'ın seçilmesi durumunda transfer etmek istediği bir numaralı isim olan 'Yeni Ribery' olarak tanınan Marvin Martin, transferiyle ilgili ilk kez konuştu.

Sochaux'nun genç yıldızı yaptığı açıklamada, 'Açıkçası, ben gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum. Gazetelerde, internette bir çok şey görüyorum. Benim transferi düşünmem için her şeyi yapıyorlar. Bu tehlikeli olabilir. Bazı oyuncular istemeden de olsa bundan etkilenebilir. Ben Sochaux'da devam etmek ve sezonun geri kalanını bitirmek istiyorum' dedi.

'Bazı şeyler daha sonra konuşulur' diyen Martin, '2014 yılına kadar sözleşmem var. Beni isteyenlerin baş etmesi gereken Sochaux kulübü var. Ben de iddialı ve büyük takımlarda büyük işler yapmak ve şampiyonluklar kazanmak istiyorum. O Sochaux ile yapılmışsa benim için daha iyi olur. Ben bunları başka kulüpte başarırsam Sochaux'da olacağım kadar mutlu olmam. Şimdilik; Sochaux'yu şehri, kulübü seviyorum. Sezon bitsince herşeyi görürsünüz' dedi.

Martin; Lyon ve Galatasaray'ın kendisini istemesiyle ilgili olarak, 'Fransa'da veya dışında oynamak... Düşünelecek şeyler değil. Önemli olan Sochaux'dan iddialı bir takım olması' dedi. Martin'in Lille ve PSG ile pek ilgilenmediğini ise, 'Beni Sochaux'dan ayıracak kadar iddialı olmalı' cevabını verdi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN