Emeğe saygı

Emeğe saygı
Cuma 15.02.2013

Eski takımı Manchester United'a şık bir kafa golü atan Portekizli sözünü tutarak "Benim üzerimde emeği olanlara saygısızlık yapamazdım" dedi

Şampiyon Ligi 2. tur mücadelesinde Manchester United'la evinde 1-1 kalan Real Madrid'te golün sahibi Cristiano Ronaldo sevinmeme nedeninin duygusal olduğunu ifade etti. Kuralar çekildiğinde eski takımı Manchester United'a gol atması halinde sevinmeyeceğini dile getiren Ronaldo, "Attığım gole sevinmedim. Çünkü benim üzerimde emeği geçenlere insanlara saygım var" dişe konuştu. Old Trafford'a kazanmak için gideceklerini belirten Portekizli futbolcu, "Biz her zaman için kazanmayı düşünüyoruz ve oraya da galip gelmek için gideceğiz" şeklinde konuştu.

JOSE MOURİNHO TEMKİNLİ
Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho ise "Tur şansları şu durumda eşit görünüyor. Elbette Manchester United taraftarının önünde buradaki gibi oynayamayacağız. Bir golden daha fazlasını hak ettiğimizi düşünüyorum. Rakibe saygılıyım ama takımıma güveniyorum" ifadesini kullandı. İngiltere'deki rövanş mücadelesinde kendi oyunlarını oynayacaklarını dile getiren başarılı hoca, "Şu an ne yapmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Onlar kendi oyunlarını burada oynadılar. Biz de Old Trafford'da goller bulabiliriz. Turu geçmekten başka düşüncemiz yok" şeklinde konuştu.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN