Bal-Kes'te 4 imza birden

Bal-Kes'te 4 imza birden
Salı 30.06.2015

Kırmızı-beyazlılar; Karikari, Sankoh, Hüseyin Tok ve Eren Özen'i kadrosuna katarak imza şov yaptı. Bal-Kes ayrıca Lalawele ve Yiğitcan Erdoğan ile el sıkıştı

Bu sezon yeniden Süper Lig hedefiyle yola çıkacak olan Balıkesirspor, kadrosuna takviye çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. Kırmızı-beyazlı takım, geçen hafta anlaşmaya varılan eski yıldız forveti Karikari, ön libero Alfred Sankoh, stoper Hüseyin Tok ve orta saha oyuncusu Eren Özen için dün imza töreni düzenledi. Karikari, kiralık olarak anlaşırken, Sankoh 2, Hüseyin 2+1, Eren de 1 yıllık sözleşme imzaladı. Öte yandan başkan Tuna Aktürk, eski futbolcuları Togolu orta saha Lalawele ve Adana Demirspor'un savunmacısı Yiğitcan Erdoğan ile de el sıkıştıklarını açıkladı; bu iki ismin de birkaç gün içinde şehre gelip imza atacağını bildirdi.

Toplamda 7 isimle anlaştı
Teknik
heyetin raporu doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen başkan Aktürk, bu çerçevede belirledikleri oyuncularla görüşmelerin devam ettiğini ifade etti. Balıkesir böylece toplamda 7 ismi kadrosuna katmış oldu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN