Kasımpaşa'ya manevi tazminat davası!

Kasımpaşa'ya manevi tazminat davası!
Pazartesi 07.05.2012 17:35

Bank Asya 1. Lig takımlarından Kayseri Erciyesspor, teşvik primi aldıkları iddiasını ortaya atan Kasımpaşa futbol şube sorumlusu Mehmet Süha Sidal ile kulübü aleyhine manevi tazminat davası açtı.

Kayseri Erciyesspor Basın Sözcüsü ve Hukuk Danışmanı Kaan Savruk yaptığı yazılı açıklamada, Kasımpaşa-Kayseri Erciyesspor maçından önce teşvik primi aldıkları yönünde iddiada bulunan Mehmet Süha Sidal'a tepki gösterdi.

Sidal'ın, telefonla katıldığı televizyon programında, iddialarını ''Belgem var, ispatlarım'' sözleriyle desteklemeye ve kulüplerini zor durumda bırakmaya çalıştığını ileri süren Savruk, şunları kaydetti:

''Tarafımızca, bu asılsız iddiayı ortaya atan kişi ve bağlı bulunduğu kulüp hakkında, Kayseri 3. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde manevi tazminat davası açılmıştır. Ayrıca bu kişi hakkında Cumhuriyet Savcılığı'na suç duyurusunda bulunulmuş ve PFDK'ya da aynı nedenlerle ceza alması için şikayet edilmiştir. Kayseri Erciyesspor Kulübü olarak şanlı ve dürüst tarihimize, vizyonumuza bağlı kalarak bu davaların takipçisi olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN