"Tesis olmazsa olmaz"

"Tesis olmazsa olmaz"
Salı 08.05.2012 15:33

Göztepe Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, bir takımın şampiyon olabilmesi için tesislerinin olması gerektiğini belirterek, ''Başkanımın olmazsa olmazı bu takımın şampiyon olması. Tesis olmazsa ne kadar iyi oyuncu alırsan al, ne kadar büyük para harcarsan harca, dünyanın en iyi teknik adamını getir, başarı çok zor'' dedi.

Kalpar, düzenlediği basın toplantısında, kulüp başkanı İmam Altınbaş'a ligin bitimine üç hafta kala hoca değişiminin doğru olmayacağını, etik olmayacağını söylediğini, ancak, ''Yönetim olarak böyle bir karar aldık. Zor durumdayız'' yanıtını aldığını belirtti.

Eski teknik direktör Cihat Arslan ile de görüştüğünü belirten Kalpar, futbolcular arasında yanlış anlaşılma olmasın diye Arslan'la kucaklaştığını ifade etti.

Lig sonunda kulüp başkanıyla analiz yapacaklarını ifade eden Kalpar şöyle konuştu:

''Başkanımızın olmazsa olmazı bu takımın şampiyon olması. Benim yaklaşımım şu oldu. Tesis olmazsa ne kadar iyi oyuncu alırsan al, ne kadar büyük para harcarsan harca, dünyanın en iyi teknik adamını getir çok zor. ''Başkanım ne pahasına olursa olsun, bu olmazsa olmaz'' dedim.

Bildiğimiz, gördüğümüz oyuncuları tercih edeceğiz. Elimizdeki oyuncuları, ihtiyaçları paylaşacağız. Özet olarak bu takımı şampiyonluğa götürecek bir takım oluşturacağız. Ben özellikle gençleri çok seviyorum. Ayağı yere sağlam basan, oynamayı hak eden oyuncuları tercih edeceğiz.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN