Gakkoş gecesi

Gakkoş gecesi
Cuma 11.05.2012

Bank Asya 1. Lig'de uzun süren maratonda mutlu sona ulaşan Elazığspor Süper Ligi coşkusunu önceki gece düzenlenen bir törenle doyasıya yaşadı

Elazığspor, Süper Lig coşkusunu önceki gece yapılan şölenle kutladı. Atatürk Stadı'nda yapılan etkinlikte teknik direktör Bülent Uygun ve futbolcular, saha ortasına kurulan platforma çıkarak sezon boyunca kendilerini destekleyen taraftarlarını selamladı. Kuran-ı Kerim ve İstiklal Marşı okunarak başlanan törende konuşan Vali Muammer Erol, Elazığspor'u kutlayarak, "Umarım futbol ile birlikte her alanda güzel günler görür" diye konuştu. Başkan Selçuk Öztürk ise, "Zor günlerden aldığımız kulübü bu günlere taşıdık. Elazığspor bacasız fabrikadır.
Süper Lig'de kalıcı olmak istiyoruz. 40 bin kişilik bir stat yaptırıp, Elazığ'ı doğunun cazibe merkezi haline getirmek istiyoruz" dedi. Törenin ilerleyen bölümünde başkan Öztürk, teknik direktör Uygun'a kupa verdi. Uygun da kupayı oyuncularına takdim etti. Törende, mehter takımı ile Ömer Danış ve Bülent Serttaş da konser verdi.

OZAN'DAN EVLİLİK TEKLİFİ
Bordo-beyazlı takımın tecrübeli isimlerinde Ozan Tahtaişleyen, tören sırasında platform üzerinde diz çöküp kız arkadaşına evlenme teklif etti.
Tribünde oturan Ozan'ın kız arkadaşı Melike, bu teklife "Evet" diye yanıt verdi ve Ozan-Melike çifti taraftarların huzurunda evliliğe ilk adımı attı.

Etiketler Elazığspor
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN