"Başarılı bir sezon geçirdik"

"Başarılı bir sezon geçirdik"
Pazar 13.05.2012 11:24

Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'un Kulüp Başkanı Necip Çarıkçı, başarılı bir sezon geçirdiklerini ve takımı borca sokmadıklarını söyledi.

Çarıkçı, yaptığı açıklamada, sezonun son maçını Güngörenspor ile oynadıklarını ve 1-0 kazandıklarını anımsatarak, Boluspor'un 2011-2012 sezonunu 51 puanla 7. sırada bitirdiğini kaydetti.

Boluspor yönetimi olarak daha önce koydukları hedefler bulunduğunu ifade eden Çarıkçı, ''Bu sezon bir hedef koymamıştık. 3 yıllık hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Ligde takım başarılı olunca biz de hedefler koyduk. Hedefimiz ilk ikiydi ama olmadığı takdirde Play off'a kalabilmekti. Fakat istediğimiz sonuca ulaşamadık. Başarılı bir sezon geçirdik ve kulübü borca sokmadık'' dedi.

Çarıkçı, A2 takımlarının başarılı performansıyla ligi 2. sırada bitirdiğini anlatarak, 15 yaş altı takımından da 2 futbolcunun milli takıma gönderildiğini dile getirdi.

Boluspor Kulübünde 37 futbolcunun olduğunu ve bu futbolcuların 2 ila 3 yıllık sözleşmelerinin bulunduğunu belirten Çarıkçı, transfer komitesinin yeni transferler konusunda çalışmalarını sürdürdüğünü sözlerine ekledi.
Etiketler Bank Asya 1. Lig
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN