"Renk katacağız"

"Renk katacağız"
Çarşamba 16.05.2012 12:19

Akhisar Belediyespor'u Spor Toto Süper Lig'e yükselterek tarihi bir başarıya imza atan teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, Süper Lig'de kalıcı olacaklarını düşündüğünü söyledi.

Bank Asya 1. Lig'de sezonu şampiyon olarak tamamlayarak Spor Toto Süper Lig'e yükselen Akhisar Belediyespor'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, AA muhabirinin sorularını cevapladı. Hamzaoğlu, elde ettikleri tarihi başarıyla ilgili olarak, ''Küçük ilçenin büyük başarısı oldu. Ama şampiyon olmakla her şey bitmiyor. Bu mutluluğu doyasıya yaşayacağız. Çünkü her zaman yaşanan bir şey değil. Bundan sonra da daha iyi şeyler yapabilmek için daha çok çalışmamız gerekecek'' diye konuştu.

''Süper Lig'e renk katacağız''
Hamzaoğlu, bundan sonraki süreçte işlerinin daha zor olduğunu vurgulayarak, ''Aslında bir bakıma kendi işimizi zorlaştırdık. Ama Akhisar'da hem yönetimimizle hem taraftarımızla hem de oyuncularımızla bu işin altından da rahatlıkla kalkabileceğimizi düşünüyorum'' dedi.

Süper Lig'e renk katan bir takım olmak için çaba göstereceklerini ifade eden Hamza Hamzaoğlu, ''İnşallah önümüzdeki sene Süper Lig'e renk katan, iyi oynayan bir takım hüviyetinde olacağız. Süper Lig'de kalıcı olacağımızı düşünüyorum'' diyerek sözlerini tamamladı.
Etiketler Hamza Hamzaoğlu
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN