Bülent Uygun bir yıl daha görevde

Bülent Uygun bir yıl daha görevde
Pazar 27.05.2012 15:55

Bank Asya 1. Lig'den Süper Lig'e yükselen Elazığspor'un kulüp başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, Teknik Direktör Bülent Uygun'la 1 yıl daha çalışacaklarını söyledi.

Spor Toto Süper Lig'e yükselen Elazığspor'un kulüp başkanı Selçuk Cengiz Öztürk, ''Yönetim kurulu olarak, teknik direktörümüz Bülent Uygun ile devam kararı almış bulunuyoruz.'' dedi.

Öztürk, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, yazılı ve görsel basında yönetim kurulu ve teknik direktör Bülent Uygun'un istifa edeceği yönünde haberler çıktığını kaydetti.

Bu süreçte Elazığlı milletvekilleri ve belediye başkanı Süleyman Selmanoğlu ile birlikte büyük bir gayret göstermelerine rağmen, maddi açıdan maalesef yalnız bırakıldıklarını ifade eden Öztürk, şunları kaydetti:

''Bu zorluklar ve imansızlıklara rağmen, Elazığ'ın ve Elazığspor'un geleceği adına gerek şahsım, gerekse de teknik direktörümüz Bülent Uygun'un ciddi fedakarlıklar yaparak, Ankara'da futbol şube sorumlumuz Nazmi Yıldız'ın da yer aldığı toplantı neticesinde, 7,5 milyon lira dış transfer bütçesi ayrılarak, teknik direktörümüz Bülent Uygun ile devam kararı almış bulunuyoruz.

Bu bütçe çerçevesinde transfer komitemizin yapacağı transferleri ve geçen sezondan kadromuzda kalacak olan 18 futbolcumuzu, teknik direktörümüz Bülent Uygun en iyi şekilde lige hazırlayacaktır.''
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN