Konyaspor'da teknik direktör arayışları

Konyaspor'da teknik direktör arayışları
Salı 29.05.2012 11:34

Bank Asya 1. Lig takımlarından Konyaspor, sezona yeni teknik direktörle başlama kararı aldı.

Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten yaptığı açıklamada, sözleşmesi biten Osman Özdemir ile devam etmeyeceklerini söyledi. Öten, Özdemir yönetiminde iyi bir grafik yakalayarak sezonu hiç kimsenin tahmin edemediği şekilde dördüncü noktaladıklarını, ancak yeni sezona yeni bir hoca ile başlayacaklarını belirtti.

Daha önce Süper Lig'de takım çalıştırmış ve Bank Asya 1. Ligi iyi bilen teknik direktörlerle temasa geçtiklerini açıklayan Öten, ''Yönetim kurulumuz toplandı ve bir karar aldık. Sezona yeni bir teknik direktörle başlayacağız. Şu anda 4-5 isim üzerinde çalışıyoruz. Futbol şubemiz bu isimlerle görüşmesini sürdürüyor. Önümüzdeki günlerde bir isim netleşecektir'' dedi.

1 Haziran itibariyle yeşil beyazlı ekibin transfer yasağının sona ereceğini anımsatan Öten, belirlenecek teknik ekibin raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başlanacağını dile getirdi.

Öten, önümüzdeki günlerde Konya Valisi Aydın Nezih Doğan başkanlığında geniş katılımlı bir toplantı yapacaklarını, toplantıda gelecek adına önemli kararlar alınacağını sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN