Web Sürümüne Geç

  Messi ile 10 yıl

  Messi ile 10 yıl
  16 Kasım 2013, Cumartesi Güncelleme: 14:27

  Arjantinli yıldız oyuncu Lionel Messi, 16 yaşında formasını giymeyi başladığı Barcelona'nın A Takımı'ndaki 10. yılına girdi.

  Barca TV'ye konuşan Messi, "Bu, benim için çok önemli bir an çünkü çok küçükken hayal ettiğim bir rüyamı gerçekleştirdim" şeklinde konuştu.

  Bu seviyeye gelmek için çok savaş verdiğini vurgulayan Arjantinli yıldız, ilk kez 2003 yılında Barcelona forması giydiği Porto'nun Dragao Stadı'nın açılış maçında yaşadıklarını anlattı.

  Porto ile oynanan maçta Barcelona A Takımı'nın kadrosunda yer almaktan ve yaşadığı deneyiminden çok memnun kaldığını belirten Messi, ailesinin ve teknik ekibin o dönemde kendisine çok destek verdiğinden bahsetti.

  A Takım deneyiminin sürekli devam etmesi için önünde bir engel olmadığını o zamanlar fark ettiğini anlatan Arjantinli oyuncu, "Bence hala aynı kişilikteyim ve o dönemki mantalitemi devam ettiriyorum. Birçok yıl geçmesine rağmen aynı düşüncemi savunuyorum. Tek fark, birçok yıl geçti ve büyümeye, öğrenmeye, değer vermeye devam ediyorum" diye konuştu.

  Barcelona'nın internet sitesinde haberi paylaştığı fotoğraf:


  Etiketler Barcelona, Porto
  Yükleniyor