David Beckham'dan sürpriz Messi hamlesi

David Beckham'dan sürpriz Messi hamlesi
Pazar 15.09.2019 11:02

David Beckham'ın, kurucusu olduğu Inter Miami'ye getirmek istediği Barcelona'nın Arjantinli süperstarı Lionel Messi için harekete geçtiği bildirildi. İngiliz basınında yer alan habere göre yıldız oyuncunun babasıyla bir transfer görüşmesi gerçekleştirdi. (fotomac.com.tr / Dış Haberler)

David Beckham, yeni kurduğu takımına transfer etmek istediği Lionel Messi için ilk somut adımını attı. The Sun'da yer alan habere göre eski İngiliz yıldız, temsilcisini Messi'nin babası ile buluşmak üzere Londra'ya gönderdi. İkilinin burada bir görüşme gerçekleştirdiği ifade ediliyor.

Gelecek yıl MLS'te mücadele edecek olan Inter Miami'yi kuran David Beckham'ın en büyük hayalinin Arjantinli yıldızı takımında oynatmak olduğu ifade edildi. Lionel Messi'nin de geçtiğimiz günlerde sözleşmesinde ortaya çıkan bir maddede, her yılın haziran ayında serbest kalma ihtimalinin olduğu öğrenilmiş, Barcelona Başkanı Bartomeu da bu iddiayı doğrulamıştı.

Altyapısından yetiştiği Barcelona dışında Avrupa'da herhangi bir kulüpte forma giymek istemeyen Messi'nin, MLS'e sıcak baktığı ifade edildi.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN